FOTOBUDKA

FOTOBUDKA

to samoobsługowy aparat fotograficzny, który po wykonaniu serii zdjęć OD RAZU je drukuje! Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny ekran dotykowy z podglądem na żywo, dzięki czemu pozowanie do zdjęć jest dziecinnie proste.

Więcej informacji pod numerem:

512 967 352

FOTOBUDKA

doskonale sprawdzi się na imprezach takich jak wesela, uroczystości rodzinne, eventy firmowe, studniówki, akcje promocyjne, dyskoteki, imprezy sylwestrowe, bale szkolne i inne.

FOTOBUDKA

gwarantuje pełną integrację na imprezie oraz niezapomniane wrażenia uwiecznione na zdjęciach. To rewelacyjna zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

FOTOBUDKA

dzięki śmiesznym i jedynym w swoim rodzaju gadżetom do zdjęć, jak na przykład ramka auto, facebook, serce i wiele innych, rozkręci każdą imprezę!

JAK TO DZIAŁA?

Kontaktujecie się z nami Państwo w celu ustalenia terminu i miejsca imprezy

Telefonicznie pod numerem

512 967 352

lub mailowo na adres

balonowa-fotka@wp.pl

f

Wspólnie dobieramy najbardziej optymalny pakiet dostosowany do Państwa oczekiwań

Bierzemy pod uwagę rodzaj uroczystości, ilość gości jak również Państwa indywidualne preferencje.

Ustalamy szczegóły takie jak rodzaj gadżetów, tło imprezy oraz branding zdjęć

Wybieramy m. in. indywidualny layout zdjęć czyli logo widniejące w stopce wydruku. Dzięki temu istnieje możliwość wzbogacenia zdjęć o wybrany tekst, logo bądź grafikę. To rewelacyjny moment np. dla Państwa Młodych na podziękowanie gościom za wspólną zabawę.

Przyjeżdżamy na Państwa imprezę i zaczyna się zabawa!

Goście mogą dowolnie się przebierać i spontanicznie pozować do zdjęć. Po wykonaniu ujęcia urządzenie błyskawicznie drukuje zdjęcia, które stanowią rewelacyjną pamiątkę z imprezy. W zależności od wybranej oferty przygotowujemy wspólnie księgę gości w którą wklejamy wydruki oprawiając je śmiesznymi komentarzami i zdobieniami. Nasz animator przez cały czas imprezy pomaga przy obsłudze Fotobudki oraz czuwa nad dobrą zabawą zgromadzonych gości. Impreza nigdy nie kończy się na jednym zdjęciu ponieważ wydruki są nielimitowane. Rozstawienie urządzenia i gadżetów zajmuje tylko 20 minut i jest to czas niewliczany do czasu trwania zabawy.

Po zakończeniu imprezy wszystkie zdjęcia możliwe są do wglądu na naszej stronie internetowej

Galerie zabezpieczone są hasłem dzięki czemu sami decydujecie Państwo o tym, kto ma do nich dostęp.

Dziękujemy za wspólną zabawę 🙂

…i widzimy się następnym razem!

Zobacz galerię zdjęć z naszej FOTOBUDKI

Zaufali nam

Zadzwoń do nas!

Odwiedź na Facebooku!